Przewóz

ŁADUNKÓW PONADGABARYTOWYCH

Należy przewieźć towar, gabaryty rozmiary i/albo wagę, którego przekraczają standardowe rozmiary/ładowność ciężarowego przedziału pojazdu?

To znaczy, że potrzebujecie transportu ponadgabarytowego. Ale organizacja takiego przewozuu wymaga kompleksowego i przemyślanego podejścia, kompetentnych i jasnych decyzji.

Ładunek ponadgabarytowy to:

Ciężki ładunek o ważący ponad 24 tony
Długi ładunek o wymiarach ponad 13,6 metra długości
Ładunek o dużych gabarytach i wymiarach ponad 2,55 metra szerokości i/lub ponad 3 metry wysokości

Główne kierunki przewozów

Ładunków ponadgabarytowych

Specjaliści TI GROUP mają znaczne praktyczne doświadczenie w organizowaniu przewozów ładunków ponadgabarytowych różnymi środkami transportu (drogowego, kolejowego, morskiego i innymi). Wszystko to daje nam możliwość świadczenia nie tylko naprawdę wysokiej jakości usług, ale także szerokiej geografii kierunków przewozów międzynarodowych. Europa Środkowa i Zachodnia, kraje bałtyckie - to tylko niektóre z kierunków, na które jest największy popyt wśród klientów firmy TI GROUP.

GŁÓWNE

RODZAJE ŁADUNKÓW PONADGABARYTOWYCH

1.Maszyny rolnicze
2.Sprzęt budowlany
3.Sprzęt wojskowy
4.Nierozbieralne konstrukcje i instalacje
5.Sprzęt przemysłowy
6.Statki powietrzne oraz jednostki pływające

Często przy organizacji międzynarodowego przewozu ładunku ponadgabarytowego konieczna jest zmiana więcej niż jednego rodzaju transportu. W większości przypadków taka „zmiana transportu” nie następuje od razu, a oczekiwanie zajmuje kilka dni.

A co robić w tym przypadku? Ładunek nie stanie bezpośrednio na drodze i nie będzie czekał na odpowiedni transport! Oczywiście że nie!

W tej sytuacji zaangażowany jest magazyn konsolidacyjny, w którym ładunek ponadgabarytowy będzie tymczasowo przechowywany, do czasu jego przeładunku na inny pojazd.

A firma TI GROUP posiada taki magazyn! Znajduje się on na terytorium Unii Europejskiej (Polska) i, co niemniej ważne, magazyn ten należy do naszej firmy. Dlatego też, współpracując z nami, nie musiсie przepłacać za tymczasowe usługi magazynowania. A to, z kolei, pomoże Państwu znacznie obniżyć całkowity koszt transportu.

Przewóz ładunków ponadgabarytowych

z TI GROUP obejmuje

  • Obliczenie i uzgodnienie optymalnej trasy transportu Twojego ładunku ponadgabarytowego
  • Wybór niezbędnego transportu, uwzględniając cechy samego ładunku, czas dostawy, trasę i Twoje życzenia
  • Uzgodnienie i otrzymanie odpowiednich zezwoleń wymaganych na przewóz ładunków ponadgabarytowych w krajach tranzytowych
  • Zapewnienie eskorty przewozu (w razie potrzeby) przez samochody obronne, policję drogową oraz uzbrojoną ochronę
  • Opracowanie schematów zabezpieczenia, a także załadunku/rozładunku Twojego ładunku ponadgabarytowego (w razie potrzeby)
  • Tymczasowe przechowywanie i/lub przeładunek (z jednego transportu na drugi) Twojego ładunku ponadgabarytowego w naszym magazynie konsolidacyjnym w Polsce
  • Ubezpieczenie ładunku i wszystkich możliwych rodzajów ryzyka, które może powstać podczas transportu
  • Bezpieczeństwo ładunku i kontrola jego ruchu na wszystkich etapach transportu
  • Operatywne rozwiązywanie wszelkich problemów związanych z transportem Twojego ładunku ponadgabarytowego
  • Możliwość skontaktowania się z osobistym menedżerem w naszej firmie i wyjaśnienia wszystkich pytań w trybie 24/7 podczas całego transportu
Firma TI GROUP posiada nie tylko całą niezbędną wiedzę i kompetencje, ale także znaczne praktyczne doświadczenie w zakresie dostarczania ładunków ponadgabarytowych. Z nami przewóz Twojego ładunku ponadgabarytowego zostanie zorganizowany przy zachowaniu maksymalnie wysokiej jakości i w minimalnym terminie.

Wypróbuj i przekonaj się o tym sam!

Ta strona używa plików cookie

Szczegóły w Polityka prywatności.

Zaakceptować