Przewóż ładunków

TRANSPORTEM SAMOCHODOWYM

Przewóz towarów transportem samochodowym jest słusznie uważany za jeden z najpopularniejszych i najbardziej powszechnych sposobów dostawy. W niektórych przypadkach transport samochodowy może stać się w ogóle jedynym możliwym wariantem transportu.

Zalety

SAMOCHODOWEGO PRZEWOZU ŁADUNKU

Uniwersalność i wysoka przejściowość
Możliwość dostawy „od drzwi do drzwi”
Kontrola lokalizacji ładunku na dowolnym etapie przewozu
Możliwość operatywnej zmiany trasy

Firma

TI GROUP

Szybko i skutecznie zorganizuje międzynarodową dostawę drogową dowolnego ładunku - od kompletnego do zbiorczego, od niebezpiecznego do ponadgabarytowego. Geografia przewozów samochodowych firmy TI GROUP obejmuje kraje Europy Środkowej i Zachodniej, kraje bałtyckie i wiele innych.

Przewóz samochodowy

Kompletnych ładunków

obejmuje dostawę, w której ładunek od jednego klienta zajmuje całą objętość pojazdu (lub większą jego część).

Przewóz samochodowy

ładunków zbiorczych

oznacza transport ładunków o małych lub średnich gabarytach od różnych klientów, ale tym samym pojazdem i w jednym kierunku. Dlatego na początek specjaliści TI GROUP „zbierają” nieduże partie ładunków w naszym własnym magazynie konsolidacyjnym, sortują je i tworzą wysyłkę na podstawie końcowego punktu dostawy..

Jednocześnie, jeśli proces przewozu Twojego ładunku wymaga użycia kilku pojazdów, możemy zorganizować zarówno przeładunek, lecz także tymczasowe przechowywanie Twojego ładunku w naszym MCP w Polsce.

Przewozy

samochodowe
z TI GROUP obejmują

1.Operatywne przetwarzanie zamówień
2.Opracowanie optymalnej trasy
3.Dotrzymywanie terminów (zgodnie z umową)
4.Kompleksowa obsługa spedycyjna
6.Bezpieczeństwo ładunku i kontrola jego położenia
Szeroka geografia przewozów, dogodna lokalizacja terenowa, wykwalifikowani specjaliści, optymalne ceny, wieloletnie doświadczenie oraz relacje partnerskie z różnymi firmami na całym świecie (logistyka, ubezpieczenia, transport itd.) - wszystko to pozwala nam zaoferować Ci najbardziej korzystne warunki współpracy.

Wypróbuj i przekonaj sięo tym sam!

Ta strona używa plików cookie

Szczegóły w Polityka prywatności.

Zaakceptować